Šīs vasaras lielākais notikums ātro uzkodu segmentā

Fishka Food jaunumi

Latvijas ātro uzkodu tirgu iekaro jauns, vēl nebijis produkts Latvijā – sāļās vafeles Fishka Food. Latvijā ienāk garšas no Beļgijas un Francijas. Šīs vasaras lielākais notikums ātro uzkodu segmentā Latvijā. Tas ir lielisks jaunums visiem nebijušu garšu cienītājiem.

Fishka Food ir sāļās vafeles ar plašu klāstu un dažādiem pildījumiem, piedāvājot jaunu garšas baudījumu. To pagatavošanai tiek izmantotas tradicionālas tehnoloģijas, kādas pazīstamas Beļģijā, Francijā un Nīderlandē. No turienes aizgūts arī pasniegšanas veids un garšas īpatnības. Šī produkta gatavošanai tiek izmantotas speciālas iekārtas, kuras mērojušas ceļu no Francijas un pirmo reizi tiks izmantotas Latvijā. Mīkla vafelēm tiek gatavota pēc Rietumeiropā pazīstamām receptēm un tagad garšas no Francijas būs pieejamas tepat Pierīgā un drīzumā visa Latvijā.
Fishka Food plāno atvērt pirmo sāļo vafeļu ēstuvi Latvijā šī gada vasarā Mārupē, nodrošinot sāļo vafeļu tirdzniecību uz vietas, nodrošinot piegādi uz mājām un veicot aktīvu izbraukumu tirdzniecību visā Latvijā.

Vafeles tiks ceptas specifiskā zivs formā, kā arī klasiskajā formā un būs pieejamas ar daudz dažāda veida pildījumiem, kas apmierinās visprasīgāko gardēžu vēlmes. Sortimentā būs pildījumi ar gaļu, zivi, sieru, salātiem, īpašs piedāvājums veģetāriešiem, augļu, ogu vai saldējuma pildījums saldajām vafelēm. Garšas no Beļģijas un Francijas tiks papildinātas ar latviešiem saprotamākām garšām, veidojot īstenu garšas piedzīvojumu. Šis ir dabīgs produkts, kas gatavots no svaigiem produktiem, izmantojot beļģu, holandiešu un franču cepšanas metodes.

Fishka Food

Komentāri ir atslēgti.